دستگاه تاتو ابرو یا فیبروز ابرو چیست؟

بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

امروز در الو پوست میخایم در مورد دستگاه تاتو ابرو یا همان فیبروز ابرو صحبت کنیم . هاشور ابرو از زیرشاخه های تاتو کلاسیک محسوب میشود که با دستگاه های مختلفی تاتو ابرو را انجام میدهند.هاشور ابرو روش جدیدی برای پر کردن، فرم دهی و قرینه سازی ابرو است. در اینکه مهارت تاتو آرتیست و پیگمنتر در ارائه بهترین نتیجه تاثیر دارد شکی نیست اما نباید میزان تاثیرگذاری یک دستگاه تاتو ابرو با کفیت که با آن کار انجام میشود را نیز دست کم گرفت


دستگاه تاتو ابرو یا فیبروز ابرو چیست؟

 

به طور کلی هاشور ابرو به دو روش انجام میشود یکی روش هاشور ابرو با قلم میکروبلیدینگ و یکی دیگر از روش ها انجام هاشور ابرو با دستگاه میکروپیگمنتیشن است.

در حوزه تاتو هم با پیشرفت تکنولوژی تلاش میشود که هرچه بیشتر لوازم و دستگاه هایی که مخصوص هاشور ابرو است دقیق تر و ظریف تر کار هاشور ابرو  انجام دهند. ازین رو برند های مختلف هر ساله مدل های متنوعی که متد های هاشور ابرو را تخصصی تر انجام دهد تولید میکنند و به بازار ارئه می دهند.

در میان این بازار شلوغ بهتر است هر تاتوآرتیست و پیگمنتر  دستگاهی را انتخاب کند که متناسب با نوع کار خود و بودجه ای که برای خرید دستگاه هاشور ابرو در نظر دارد، باشد. در این مقاله الو پوست  سعی بر آن شده با شرح  کامل دستگاه میکروپیگمنتیشن و قلم میکرو بلیدینگ آگاهی لازم را برای انتخاب مناسب دستگاه مورد نظر تاتو آرتیست ها و پیگمنتر ها بدهیم.

لذت برای انتخاب بهترین مارک دستگاه هاشور ابرو ( تاتو ابرو ) باید دقت کافی را داشته باشید.


الو پوست  در مورد میکرو بلیدینگ میگوید

 

میکروبلیدینگ یکی از روش های نوین تاتو و خالکوبی است که هم به صورت هاشوری و هم سایه زنی انجام میشود و برای ابرو، چشم و لب قابل استفاده است اما در ایران بیشترین کاربرد آن  پر کردن، قرینه سازی، فرم دهی و رفع عیوب ابرو است. میکروبلیدینگ از طریق خراش دادن پوست و تزریق جوهر ( رنگ تاتو ) به لایه های میانی پوست قابل انجام است.


در مورد دستگاه میکروبلیدینگ چه میدانید

 

دستگاه میکروبلیدینگ همان قلم های بلید است که جایگاهی برای قرار گرفتن سوزن تتو است. با سوزن تاتو که معمولا به عنوان تیغ تاتو شناخته میشود خراش هایی با عمق کم روی پوست ایجاد میشود تا بتوان رنگ مخصوص میکروبلیدینگ را در بافت پوست تزریق کرد. قلم میکرو بلیدینگ برای کار های دستی است، این قلم ها به علت نداشتن موتور نیازی به برق نیز ندارند. از قلم میکروبلیدینگ برای خط زنی ( لاین ) و سایه زنی ( شید ) استفاده می شود. قلم ( دستگاه ) میکروبلیدینگ انواع متفاوتی دارند که توسط برند های مختلفی تولید میشود و به بازار  عرضه میشود.


در مورد میکروپیگمنتیشن بدانیم

 

میکروپیگمنتیشن نیز مانند میکرو بلیدینگ از زیر مجموعه های تاتو است که برای هاشور و سایه زنی ابرو، خط چشم، بن مژه، شید لب، خط لب و خط رویش مو کاربرد دارد. از تفاوت های  این روش با میکروبلیدینگ استفاده از دستگاه برقی در میکروپیگمنتیشن است که همین امر موجب عمق بیشتر خراش برای جاگذاری رنگ های تاتو در پوست است که باعث ماندگاری بالاتر تاتو های انجام شده با دستگاه میکروپیگمنتیشن میشود


– دستگاه میکروپیگمنتیشن چیست
– بهترین دستگاه هاشور ابرو متد میکروبلیدینگ
بهترین دستگاه تاتو ابرو متد میکروپیگنتیشن

دستگاه تاتو صورت

قیمت دستگاه تاتو صورت

دستگاه تتو صورت

 

دوست خوب من پوست خوب من

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.